Mycie i czyszczenie elewacji szklanych

Mycie elewacji ze szkła - bezpośrednio z ziemi

Mycie elewacji Katowice, Opole, Namysłów, Kedzierzyn Koźle
Mycie elewacji szklanych bezpośrednio z ziemii
Mycie elewacji Opole, Katowice, Dąbrowa Górnicza, gliwice
Efekty czyszczenia szkła metodą reach & wash
Czyszczenie elewacji Zabrze, Radzionków, Knurów
Widoczne rezultaty czyszczenia wodą demineralizowaną

Zastosowanie nowoczesnej technologii bazującej na wodzie zdemineralizowanej i tyczkach karbonowych umożliwia nam szybkie mycie elewacji wykonanych ze szkła.

Specjalistyczne środki chemiczne przeznaczone do czyszczenia powierzchni szklanych w połączeniu z właściowściami wody demineralizowanej dają doskonałe rezultaty. Prowadzone przez nas prace nie utrudniają dostępu do czyszczonych budynków oraz nie przeszkadzają przebywającym w środku osobom.

Skutecznie czyścimy zewnętrzne fasady takich obiektów jak:
  • biurowce
  • baseny, aquaparki, pływalnie
  • obiekty użyteczności publicznej: hale sportowe, szkloły, urzędy
  • salony samochodowe
  • galerie handlowe
  • banki
  • szpitale i przychodnie

W przypadku niektórych obiektów, których konstrukacja na to pozwala, możemy używać systemu mycia wysokościowego do czyszczenia przeszkleń wewnątrz, np. na pływalniach i w aqaparkach, gdzie są odwodnienia. Kiedy stosowanie systemu wewnątrz budynku nie jest możliwe, myjemy przeszklenia metodami tradycyjnymi, przy pomocy mopów oraz ściągaczek. Do prac wysokościowych używamy wówczas drabin bądź rusztowań.

Myjemy również trudno dostępne okna, daszki szklane i inne przeszklenia na wysokości.

Mycie elewacji szklanych na wysokości: Opole, Katowice, Częstochowa, Gliwice, Zabrze, Czechowice Dziedzice, Sieradz, Oleśnica, Oława, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Jastrzębie Zdrój, Chorzów, Tychy, Mikołów, Nysa, Brzeg, Wrocław, Namysłów, Kluczbork, Racibórz, Głubczyce, Głuchołazy, Rybnik, Mysłowice, Bytom, Kędzierzyn-Koźle, Pyskowice, Wodzisław Śląski. Pracujemy w województwach: Śląskim , Opolskim, Dolnośląskim, Małopolskim.

Mycie garaży

Mycie elewacji

Czyszczenie posadzek

Wynajem maszyn do czyszczenia posadzek